Często zadawane pytania

Dlaczego warto wypróbować porównywarkę cen w serwisie LookingforBooking?

Często oferta wynajęcia danego pokoju znajduje się na różnych stronach internetowych. Ceny podawane na poszczególnych stronach mogą się poważnie różnić między sobą. Serwis LookingforBooking przedstawia oferty w klarowny sposób, dzięki czemu nie przepłacisz za nocleg. Możesz też wybrać stronę, za pośrednictwem której dokonasz rezerwacji.

Czy korzystanie z serwisu LookingforBooking jest darmowe?

Korzystanie z LookingforBooking nie jest objęte żadnymi opłatami i nie wymaga rejestracji.

Czy mogę zarezerwować pokój za pomocą serwisu LookingforBooking?

Nie, serwis LookingforBooking służy do porównywania cen pokoi hotelowych. Pełni rolę wyszukiwarki, która równocześnie przeszukuje oferty różnych hoteli i stron do obsługi rezerwacji, aby w jasny i prosty sposób przedstawić dostępne oferty. Po znalezieniu odpowiedniego hotelu i najkorzystniejszej oferty w serwisie LookingforBooking możesz kliknąć łącze, aby przejść do strony, na której znajduje się wybrana oferta.

Czy mogę anulować rezerwację za pośrednictwem serwisu LookingforBooking?

Nie, rezerwacji dokonuje się na stronie do obsługi rezerwacji. Jeśli dana strona umożliwia anulowanie rezerwacji, możesz to zrobić zgodnie z warunkami rezerwacji.

Po kliknięciu łącza i przejściu do strony do obsługi rezerwacji wyświetlany hotel i cena są inne od pokazanych w serwisie LookingforBooking. Jak to możliwe?

Jeśli błąd wynika z nieprawidłowego łącza do strony do obsługi rezerwacji, jest to problem techniczny, który rozwiążemy możliwie najszybciej. Będziemy wdzięczni za przesłanie informacji na ten temat na adres info@lookingforbooking.com

Czym jest rezerwacja bezzwrotna?

Rezerwacja bezzwrotna to rezerwacja, której anulowanie jest niemożliwe bez zapłacenia całości lub części ceny. Dokonując rezerwacji, sprawdzaj, czy cena jest elastyczna, czy anulowanie rezerwacji przed określonym terminem jest darmowe lub czy rezerwacja jest bezzwrotna. Ze względu na konieczność wpłaty określonej kwoty bezpośrednio na konto hotelu oraz inne ograniczenia, rezerwacje bezzwrotne są często tańsze.

Właściciel hotelu

Czy uwzględnienie mojego hotelu w serwisie LookingforBooking jest płatne?

 

Nie, serwis LookingforBooking jest darmowy. Za opłatą można natomiast dodatkowo promować swój hotel. Napisz na adres info@lookingforbooking.com, aby uzyskać więcej informacji.

Informacje na temat mojego hotelu są nieprawdziwe. W jaki sposób mogę to zmienić?

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis LookingforBooking był możliwie najbardziej pełny i aktualny. Jeśli informacje znajdujące się na naszej stronie są nieprawidłowe, napisz do nas na adres info@lookingforbooking.com

Mój hotel nie jest uwzględniany w serwisie LookingforBooking. W jaki sposób mogę to zmienić?

Skontaktuj się z działem obsługi klienta, pisząc na adres info@lookingforbooking.com

 

Jeśli odpowiedzi znajdujące się na niniejszej stronie nie są satysfakcjonujące lub jeśli masz inne pytania, napisz do nas na adres info@lookingforbooking.com.

Strona LookingforBooking.com wykorzystuje pliki cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej. Zamknij